MK-Bruk ułoży Ci ścieżkę do sukcesu – dosłownie!

ostka brukowa jest modna od wielu lat. Stanowi piękną ozdobę nieruchomości. Rodzaj użytej kostki musi uwzględniać nie tylko jej walory dekoracyjne, ale również przewidywane obciążenia nawierzchni oraz zanieczyszczeń. Kluczem do pięknie wyglądającej, a zarazem trwałej i służącej przez lata kostki brukowej są dwie kwestie.

Pierwszą z nich jest materiał, z której jest ona produkowana (zaleca się renomowane marki jak: LIBET,BRUK-BET oraz POLBRUK. Drugim kluczowym elementem jest firma, która w sposób profesjonalny ją ułoży. Musi posiadać spore doświadczenie, bo ułożenie kostki brukowej może być nie lada wyzwaniem. Wszystkie te elementy znajdziemy w firmie mk-bruk, działającej na terenie Krakowa i okolic.

 

Mk-bruk zajmuje się wykonywaniem prac brukarskich trudnych oraz nietypowych. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz wykorzystywanie najwyższej jakości materiałów sprawiają, że klienci są zadowoleni, usatysfakcjonowani i polecają nas innym. Indywidualne podejście do klienta gwarantuje osiągnięty sukces.

Mk-bruk współpracuje z firmami, a także inwestorami prywatnymi w zakresie:
– wykonywania prac brukarskich,
– sprzedaży kostki brukowej,
– transportu materiałów sypkich.

Roboty drogowo – brukarskie wykonujemy na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz doświadczonych pracowników, którzy pracują u nas od wielu lat. Na rynku brukarskim jesteśmy od 2002 roku. Posiadamy piętnastoletnie już doświadczenie, zatem poradzimy sobie z najtrudniejszym zleceniem. na życzenie klienta udostępniamy posiadane referencje, potwierdzające solidność naszej pracy.

Brukarstwo – zakres działań:
– wykonujemy podjazdy, chodniki, ścieżki ogrodowe, tarasy, place, parkingi, schody,
– układanie kostki brukowej, granitowej, płyt tarasowych,
– renowacje starych nawierzchni brukowych,
– odwodnienia oraz studzienki,
– roboty ogólnobudowlane,
– utwardzanie gruntu.

Najwyższa jakość materiałów i gwarantowana satysfakcja…

Każda praca objęta jest trzyletnią gwarancją (obejmuje ona prace wykonawcze oraz wady ukryte produktów). Wszystkie materiały wykorzystywane w naszej pracy są najwyższej jakości. Kruszywo na podbudowę pochodzi z kamieniołomu w Zalasie oraz Niedźwiedziej Górze, a kostka brukowa pochodzi od renomowanych producentów: LIBET,BRUK-BET oraz POLBRUK. Wieloletnie doświadczenie oraz produkty najwyższej jakości sprawią, że stworzymy piękną, unikatową i nawierzchnię z kostki brukowej. Zapewniamy, że będzie to inwestycja na lata.

Zobacz więcej: